Archiwum wydarzeń

Szantowy weekend na Rogaczu

 

 6-8 styczeń 2023

SZANTOWY weekend na ROGACZU  „A moŻe moRZe w górach” poprowadzi Radek Stachurski frontman zespołu Bez Paniki, autor wielu piosenek pachnących morzem, górami i powietrzem, komandor KSW Fregata, kapitan jachtowy i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w klasie Omega.
 
⛵ W piątek (6.01.2023):
⚓ Cumujemy w porcie SST Rogacz, znajdujemy dla siebie koję w kubryku, szukamy na pokładzie przyjaciół z załogi i miejsca gdzieś przy wantach wśród muzyki i trunków…
⚓ Mikrofon i nagłośnienie będzie do Waszej dyspozycji. Każdy będzie mógł zaprezentować się przed załogą i porwać ją do wspólnego śpiewania.
 
⛵ W sobotę (7.01.2023):
⚓ Dzień zaczniemy od szorowania pokładu przy porannej kawie, a potem będziemy cieszyć się wspólnymi chwilami spędzanymi na chatce.
⚓ Ci co nie będę mieli wachty wyjdą do portu aby dokonać zimowego wejścia na Magurkę Wilkowicką (atak szczytowy g.13.00)
⚓ A wieczorem spotykamy się na pokładzie aby powtórzyć niepowtarzalny piątkowy wieczór z szantami, gitarami, mikrofonem i Radkiem Stachurskim…
 
⛵ W niedzielę (8.01.2023):
⚓ Odcumowujemy i wzrokiem przepełnionym nadzieją powrotu do portu SST Rogacz patrzymy jak keja znika w dali.
 

 
⛵ Każdy uczestnik imprezy może dostać przydział do prac kuchennych (decyduje okrętowy KUK) żeby cała załoga mogła posilić się:
⚓ przecudnego smaku żurkiem okraszonym boczkiem,
⚓ pieczonkami prosto z ognia,
 
 
🛟 UWAGA:
Każdy uczestnik szantowania, który przyjedzie z gitarą, harmonią, skrzypcami… otrzyma "marynarski" upominek.
 

⛵ Rezerwacja i Koszty:

 
Chatka jest dość elastyczna, posiadamy 37 miejsc noclegowych w pokojach. Jednak chatka pomieści znacznie więcej osób którym nie odmówimy wygodnego kawałka podłogi. O miejscach noclegowych w Chatce decyduje kolejność zgłoszeń.
⚓ Koszt całkowity to 130 pln.
Każdy uczestnik otrzyma 🏴‍☠ bandanę 🏴‍☠ będącą jednocześnie biletem wstępu na weekend w chatce.
 
⚓ Aby dokonać rezerwacji wyślij e-mail na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
W e-mail podaj:
- ilość osób
- telefon kontaktowy
 
⚓ Dokonaj wpłaty na konto SST Rogacz:
35 1050 1243 1000 0090 8129 4432
W tytule przelewu wpisz koniecznie: SZANTY
 

 
🛟 Jeśli Masz jakiekolwiek pytania:
☏ dzwoń/sms/ tel. 600 424 969
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
🛟 Do zobaczenia na ROGACZU
 

Dyskusja i zgłoszenia od strony funpaga SST